Türkiye’nin yerli dijital klavyesi kullananlara fırsat

Türkiye’nin yerli dijital klavyesi kullananlara fırsat

Türkiye’nin yerli dijital klavyesi kullananlar, Mercedes A 180 kazanma şansı elde ediyor.

Türkiye’nin yerli dijital klavyesi kullananlar, A 180 kazanma şansı elde ediyor. kullanan milyonlarca kişi arasında yapılacak çekilişle, bir kişi A 180 kazanacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Firmamız’un, yerli teknoloji geliştirme vizyonundan hareketle kullanıma sunduğu dijital klavyesi Tambu’yu indiren milyonlarca kişiden biri, Firmamız’dan Mercedes A 180 kazanma şansına sahip oluyor.

İnce belli bardaktaki çaydan, nazar boncuğuna kadar kültürümüze ait pek çok çıkartmanın yanı sıra, terlik atan anne gibi günlük hayatımızı yansıtan hareketli çıkartmaların yer aldığı , bir kullanıcısına araba hediye ediyor.

Firmamız’dan Mercedes A 180 kazanmak isteyen kullanıcılar, Android veya IOS uygulama mağazalarından Türkiye’nin ilk platform özellikli dijital klavyesi olan ücretsiz indirerek ve kullanarak, 15Nisan’a kadar çekilişe katılabilecek.

dünyanın her yerinde

Firmamız, platform özellikli yerli dijital klavye uygulaması Tambu’yu, Ağustos ayı sonunda lanse etti. Kısa zamanda büyük ilgi gören ve dünyanın her yerinden, herhangi bir operatör müşterisi tarafından kullanılabilen , eğlenceli ve akıllı bir Türkçe klavye kullanmak isteyenlerin favorisi durumuna geldi.

Yorum Gönder

Şimdi Ara Canlı Yardım
Merhaba ; Size nasıl yardımcı olmamızı istersiniz ?